Erkek Gümüş Takı

Şık tasarımlar ve dikkat çekici modellerin ortaya çıkmasıyla, erkek gümüş kolye ve bileklik koleksiyonları da bir hayli tercih edilmeye başlandı. Ventino Silver olarak 925 ayar gümüşten ürettiğimiz erkek gümüş takı koleksiyonlarımızla, ilginin her geçen gün arttığı sektöre ortak oluyor, erkek gümüş takı çeşitlerine bir yenisini daha ekliyoruz.


Sıralama seçin
Toplam 221 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

Takı her ne kadar kadınlarla özdeşleşmisede, günümüz dünyasında gümüşün estetik yapısı ve kullanımdaki rahatlığı erkek gümüş takı modellerinin de talep görmesini sağladı. Erkek gümüş takı denince akla ilk gelen gümüş yüzükler, geçmişte genellikle evliliğin göstergesi olarak kullanılıyordu. Erkek gümüş yüzük koleksiyonlarındaki tasarımların geliştirilmesiyle birlikte, bu düşünceden sıyrılan ve yeni bir akıma dönüşen erkek gümüş yüzük modelleri, değerli taşları ve ihtişamlı duruşlarıyla adeta bir moda haline geldi. Bununla birlikte kolye ve bileklikteki beklentilerde yükseldi.

Erkek Gümüş Takı Modelleri

Gümüş ham maddesinden üretilen yüzük, kolye, bileklik gibi aksesuarların yer aldığı erkek gümüş takı modellerimiz, değerli taşları ve estetik duruşlarıyla dikkat çekiyor. Erkek gümüş bileklik modellerimiz, osmanlı tuğralı ve ay yıldızlı modelleriyle ön plana çıkıyor. Zultanit ve oniks taşlı yüzüklerle göz dolduran erkek gümüş yüzük modellerimiz, motifli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Erkek gümüş kolye modellerimizde ise dini motifli, ay yıldızlı, osmanlı tuğralı ve hayvan motifli olan modeller mevcut. Bu modelleri günlük yaşantınızda ve özel günlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Gümüş takıda kalitenin adresi olan Ventino Silver, tasarladığı erkek gümüş takı modelleriyle kusursuz tasarımlara imza atarak, sizlere en trend olmuş erkek gümüş takı koleksiyonlarını tercih etme fırsatı sunuyor.

Erkek Gümüş Takı Fiyatları ve Çeşitleri

Erkek gümüş takılar kullanılan taşların özellikleri ve işçiliklerine göre farklılık gösterirler. Ventino Silver olarak gereken araştırmaları yapıp, en değerli taşlar ve motiflerle tasarlanan erkek gümüş takılarını her kesime hitap edebilecek fiyat aralığında sizlere sunuyoruz. Erkek gümüş takılarındaki çeşitlilikler tercih konusunda bir hayli kafa karışıklığına neden olsa da Ventino Silver en kusursuz ve en gözde tasarımları sizlerle buluşturarak, seçimlerinizde daha hızlı ve kararlı olmanızı sağlıyor. Erkekler daha çok büyük ve gösterişli gümüş takılara ilgi göstersede, kibar erkek gümüş takı modelleride tercih edilmiyor değil. En uygun fiyat nerede? En trend gümüş yüzük hangisi? Kolye veya bileklik seçimi yaparken hangisini seçsem? Diyorsanız, mutlaka sitemizdeki erkek gümüş takı koleksiyonlarımızın yer aldığı bölümü ziyaret etmelisiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.