Erkek Gümüş Kolye

Son zamanlarda hem klasik hem modern tarzda giyinen erkeklerin kombin bütünleme ve stilini ortaya koyma konusunda en büyük yardımcılarından biri erkek gümüş kolye modelleri olmaktadır. Erkeklerin de düz bir zincir veya şık bir kolye ucu ile tarzını ne kadar farklı boyutlara taşıyabileceğini gösteren erkek kolye seçeneklerinde, kişisel dokunuşlar ve kıyafete şıklık katan detaylar hemen göze çarpmaktadır.

Sıralama seçin
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

925 Ayar Erkek Gümüş Kolye Çeşitleri

Moda dünyasında kendine değişmez ve zamansız bir yer edinen zincir kolyeler farklı kalınlık ve örme desenleri ile kişinin kendi tarzını yansıtması için imkan yaratmaktadır. Erkek kolye modellerinde oldukça geniş bir yere sahip olan zincirler, ister tekli ister ucunda aksesuarla kullanım seçeneğine sahip olmasıyla farklı kombinlerde kullanılabilmektedir. Hatta ucuna duygusal olarak anlam ifade eden herhangi bir sembolün takılmasıyla sıradan bir aksesuar olmaktan çıkıp en önemli parçanız haline gelebilecek olan erkek kolye ve zincirleri, şık tasarımı ve her tarza uygunluğu ile boynunuzdan hiç çıkarmadığınız bir vazgeçilmeziniz olabilir. Sofistike ve klas bir görünüm için Kral Serisi içerisinde yer alan orta büyüklükteki halkalardan oluşan zincir modellerini, daha sportif ve havalı bir stil içinse Rambo Serisi içerisinde yer alan daha kısa ve dolgun modelleri inceleyerek karar verebilirsiniz. İri halkalardan oluşan zincirlerle dikkatleri boynunuza çekecek parlaklığı yakalarken, şık motifli ve sık örgü zincirlerle de gümüşün daha koyu ve gölgeli tonlarını kullanabilirsiniz.

Erkek Gümüş Kolye Ucu Çeşitleri

Bir erkeği kurt motifli veya ay yıldız motifli bir kolye ucu kadar şık gösterebilecek çok az aksesuar vardır. İş dünyasında da artık kendi tarzını ortaya koymak isteyenler tarafından tercih edilebilen bu erkek gümüş kolye modellerini web sitemiz üzerinden detaylı şekilde inceleme ve en uygun fiyatlarla, güvenilir şekilde satın alma imkanınız bulunmaktadır. Dini duygularını yansıtmak ve daha önemlisi her daim dini ögeleri üzerinde taşımak isteyen beyler için yuvarlak plaka üzerine büyük emeklerle işlenen İhlas, Felak, Nas ve Kafirun sureleri sıradan bir erkek kolye modeli oluşturmanın oldukça ötesinde, son derece anlamlı ve önemli birer parçadır. Bu gibi motifler özellikle yakınını sevindirmek ve ona özel hissettirmek isteyenlerin hediye tercihleri arasında sıklıkla yer almaktadır. Tarzını daha farklı ve sıra dışı bir çizgiye taşımak isteyen erkekler içinse kuru kafa, kaplan veya kartal gibi dikkat çekici motiflere sahip erkek kolye modelleri kesinlikle incelenmesi gereken seçeneklerimiz arasındadır. Web sitemizde yer alan bol seçenekli erkek kolye kataloğumuzda kendiniz veya sevdikleriniz için uygun olabilecek pek çok modeli bir arada görebilir, her biri büyük emeklerle ve kaliteyle üretilen modellerimizi avantajlı fiyatlarla sipariş verebilirsiniz. İster klasik bir zincir ister duyguları taşıyan bir kolye ucu olsun, tüm modellerimizde stilinizi tamamlayacak ve tanımlayacak kişisel esintiler bulabileceğinize ve bulması güç işleme kalitesine hayran kalacağınıza eminiz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.